Zaman Kısa Koşmak Gerek

Sevgili günlüğüm, dün 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferini kutladık ve şehitlerimizi andık. Kampüste etkinlikler güzeldi özellikle Erdal Sarızeybek’i dinlemek daha bir güzeldi, yaklaşık iki buçuk saatlik bir konuşma yapan emekli komutan somut bilgiler sunarak artık Vatan’ın savunulması gerektiği üzerinde durdu ve baya etkili bir şekilde konuşmasına son noktayı koydu. Her neyse bundan sonra ise iş bize düşüyor sandıkta demekten başka birşey diyemiyorum.

Bilmiyorsun bayadır sana yazmıyorum ama ameliyat tarihi yaklaştı her an belli olabilir bir telefon bekliyorum. Yoğunluğuma sebep olan şeylerden birisi de buydu. Zira bölüm dersleri, formasyon, bitirme tezi, kurs dörtlüsüne bir de hastane telaşı eklenince yapacak birşey kalmadığını anladım.

Bugün sabah erken kalkmak istesemde bunu başaramayıp güzel bir duş sonrası kalkıp Muhammet’in yanına sabah yürüyüşü yaparak geldim. Güzel bir kahvaltı hazırladı kardeşim de afiyetle yedik 🙂 Notları alıp eve geçme vakti de geldi. Malum vize haftası da başladı. Zaman kısa o yüzden koşmak gerek 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir