Zaman Geçmiş Aradan

Günlükcan, canım dostum nasılsın. Bak seni ihmal ettiğim için üzgünüm bu aralar ama anlayışla karşıla beni olur mu 🙂 En son Rıdvan’ın yanına gitmiştim ya o resimler falan çekildi işte telden face’e yüklemiş sonra. Neyse son bir kaç gündür hayat çok güzel.  Neden dersen Okan ile Tuğba geldi Alaşehir’e. Gerçi Tuğba bugün gitti ama olsun güzeldi yine de. Okan bir kaç gün daha buralarda.

Cuma sabahı Okan’ı aldım Salihli’den, eve geldik az dinlendik gezdik falan. Sonra Tuğba’cım mesaj attı bende geliyorum diye. Onuda Salihli’den aldık geldik. Akşam yemek yedik, sonra parka gittik. Gece geldiğimizde eve Okan’ın uykusu geldi 🙂 O uyudu tabi biz Tuğba’cım ile birlikte “Deli Dumrul” filmini izledik. Harbiden 10 numara film yapmış adamlar ama ben 2. sinin geleceğine eminim diyebilirim. Çünkü film bana göre yarıda bitti. Neyse sabah oldu işte biz anca yattık Tuğba ile. Gündüzde 12 mi neydi kalktığımızda kahvaltı hazırlık falan derken bir traş oldum geldim. Kaç günlük uykusuzluk o gün piyasaya çıktı. Gözlerim altında torbalar çıkmış 🙂 Gözlük ile kapattık o işi 🙂 Sonra arabaya atladık Denizli’ye Buldan ilçesine Doğuş konseri için gittik. Buldan’da birazcık gezdik. Sonra Doğuş’un menajerini aradık ve Belediye binasına gittik. Doğuş ile görüşmek için. Biraz bekleyiş sonunda Doğuş geldi işte. Yanımızda kız kardeşim arkadaşım falan da vardı. Önce iş konuştuk sonra resimler falan çekildik işte.

Oradan ayrıldık gözlemeciye gidip gözleme yedik. Sonrası konser öncesi bekleyiş başladı. Konser başladı falan Doğuş’un menajeri iş ortaklığımızdan dolayı bizi alana yakın bir yere getirtti. Konser bitti geldik Alaşehir’e işte. Okan yine erkenden uyudu. Biz Tuğba ile “Romantik Komedi – Aşk Tadında” filmini izlemeye başladık. Ancak sabah saat 05:15 olduğu halde filmi bitiremedik ve uyumaya karar verdik.

Uyanıp kahvaltı falan derken hastanaye gittik Okan’a ilaç aldık. Sonra cafeye gidip oturduk. Akşama doğru evde yemekten sonra Tuğba’yı Manisa’ya yolcu ettik. Sonra Gençliğim in Serhat’ı da İstanbul’a yolcu edildi. Eve geldik ve buralardayız işte.

Kusura bakma idare et bu aralar işler yoğun yazamıyorum. Günlük dışında hayata dair daha farklı birşeyler de karalamak isterdim ama beklemedeyiz. He unutmadan söylüyeyim yeni bir telefon aldım 🙂 Resimler de onunla çekildi 🙂 İyiymiş tuttum bu teli.

[nggallery id=3]

“Zaman Geçmiş Aradan” hakkında 6 yorum

 1. Hakkaten güzel günler geçiriyoruz kankam :)) Bu yazıya seninle aynı odada yorum yapmak da ayrı bir mutluluk tabi 🙂 Hatta msn ve facebook'ta online görünce alışkanlıktan "kanka naber" yazasım geliyor ama bir bakıyorum ki yanımdaki bilgisayardasın 😀 Güzel gezdik güzel. Her günümüz macera bizim 😉

 2. okan ne uykucuymuşsun sen öyle 😀 hehehe

  valla çok güzel bi gün geçirmişsiniz kıskandım 😀

  videolarda çok güzeldi iki tanesini izledim şu an ama devamı vardır haralde 🙂

  bi dahaki macerada bareber olmak dileğiyle

  Biz birlikte Güçlüyüz..

  1. Haha 🙂 Okan uyudu paso canım ya 🙂 Şimdi de uyumuyor sayılır. İnşallah başka bir konserde hep beraber oluruz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir