Yeni Google Adwords İle Marka Bilinirliği ve Satış Gücü

İbrahim Yılmaz

24 Mayıs 1989 doğumlu olan İbrahim, Antalya Akdeniz Üniversitesi Tarih bölümünü bitirdi. Aynı üniversitenin Eğitim fakültesinde Formasyon Eğitimini tamamladı ve Tarih öğretmeni oldu. Ataması yapılmayınca bilişim sektörüne yöneldi. Şu anda İstanbul'da özel bir şirkette Reklam Yöneticiliği yapmaktadır. Ana dili yanında İngilizce ve Osmanlı Türkçesini orta seviyede bilmektedir. İnternet teknolojisi ile arası çok iyi olan İbrahim, profesyonel olmamak ile birlikte Wordpress üzerine ağırlık vermiş ve bloğunu bu doğrultuda şekillendirmiştir. Google Profilim: İbrahim Yılmaz

You may also like...

7 Responses

 1. jeneratör dedi ki:

  Adwords gerçekten faydalı oluyor. Ama çok pahalı .. Kurumsal bir firmanın güzel bir reklam yapması için en az 500 TL / günlük, eticaret sitenin ise çok daha fazla günlük bütçe ayırması gerekiyor..
  Ama ciddi bir firma isenizmutlaka adwords gerekli bence

 2. Leon dedi ki:

  Bu adworsda fena yiyor sınır koymazsan ilk başladığım dönemlerde bilmiyordum bi günde 50 liramı almıştı google adwors 😀 çok kızmıştım ama işte darbe yemeden anlamıyor insan 🙂

 3. kostüm dedi ki:

  Siteyi açar açmaz kullanmaya başlayın. Yararını göreceksiniz. Anahtar kelimelerinizi iyi seçerseniz kısa bir sürede müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

 4. Cemal dedi ki:

  anahtar kelimeyi iyi seçilmediğinde 1 günde tüm paranızı harcayabilen sistemdir. Ama reklam yapılabilecek en iyi alan kuşkusuz google adworstür.

 5. adwors ile ilgili faydalı bir yazı bence teşekkurler

 6. Adwors ile ilgili faydalı bir makale teşekkürler

 7. Sitenizi beğenerek takip ediyorum. Sürekli güncel bilgiler paylaşılmakta. Üstelik bu bilgilerde boş bilgiler değil. Hepsi gündelik hayatta işimize yarar bilgiler. Umarım bu güncelliğinizi asla kaybetmezsiniz ve birçok makalenizde bizlere ışık tutarsanız. Bu yazıda diğer yazılar kadar bilgi verici ve kalite kokuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir