Yazamadım Sana Kusuruma Bakma :)

Blogcum, ne o küstün mü gibisinden giriş yapmak isterdim sana ama kusura bakma diyerek giriş yapıyorum sadece. Öncelikle cumartesi günü sabahı başıma gelenleri biliyorsun 🙂 Malum sabah sabah bir atrocksiyon yaşadık 🙂 Eş dost ziyaretlerini de tamamladık o gün. İkindi vaktine doğru da bizim lise tayfasını göreyim dedim. Oktay ile Süleyman burda ya o bakımdan. Neyse onlarla tam buluştum ki, babam aradı. Şu bankanın kredi kartı ekstresine bak, sonra şu bankanınkine git. Şuraya git şu kadar alcak var onu al. Şu bankaya yatır. Sonra o kartı al şuraya git kredi kartından şu kadar geç falan filan. Ooo beynim nasıl oldu sorma 🙂 Neyse ekstrelere baktım da çocukların yanına az takılayım dedim.

Onlarla az muhabbet ettik ki Özge mesaj çekti çıktım dershaneden diye. Özge de hayırsız olarak tabir ettiğim, beni yarıyıl tatilinde eken bir arkadaştı o. Neyse onla gittik azcık ilçemizin nacizane en güzel kafesi olan Artı Burger de oturuyorduk ki babam başladı aramaya. Sessize atıyom teli falan filan sonra yanlışlıkla açtım beni çağırıyor. Özgeye çabuk iç sodayı gidiyoruz dedim. Babamın yanına gittik falan sonra bir çay bahçesine gittik eskilerden konuştuk. Sonra ordan kalktık başka bir çay bahçesine gittik caramio sözü vardı caramio ile nescafe içtik. Baya vakit geçmişti yani 4 saat olmuştu. Sonra Özge’yi evine bıraktım annesiyle falan konuştuk.

Akşam çocuklarla buluştuk. Oktay’ın askerlik anıları, Süleyman’ın kızın evinde yakalanma maceraları, benim başımdan geçen olaylar falan uzun uzun kahkahalara sebep oldu. Herkes soruyordu ne oldu lan niye ayrıldınız ? Bende diyordum sie kaşarı :))) Her neyse o gece sabahladım eve geldiğimde de saat gece 1 falandı.

Ertesi  gün de işte yine Özgeyle falan görüştük gece nişan vardı sonrasında Rıdvan’ın yanına gittim, artık piçlik zamanıydı. Sabah ‘e karşı evden çıkıp içmeye gittik falan. Sorma blogcan ne zamandır bu kadar gülmemiştim. Onunda ilk sorduğu sorulardan biri, neden ayrıldınız demek oldu. Ama o piç benim bir kızdan ayrılmadan önce yaptığım şeyi bilir, o yüzden muhabbet o çerçevede döndü :)))) Maceraları anlatırken sabah 7 oldu saat falan evdeydik ve yatış.

Ertesi gün yani pazartesi pc’ye bir formata giriştim, bugün pc’yi tam adam akıllı hale soktum. Zaten 6 saat falan verileri yedekledim. 30 dk falan D’yi silmek sürdü ki program ile cache dosyalarını da silim diye uğraştım. Windows’u yükledik. Driverlar falan derken. Geldik programlara. Harici HDD’yi bi açtım benim özel klasörüm yok. Yani anlıyacağın tüm resimlerim, tarih çalışmalarım, photoshop brush, gradient setleri, pluginler vs. Cd lerde Antalya’da kaldı. PC’den yedeklerim diye almamıştım. Artık başladım rapid ile sömürüye. Photoshop Fireworks Office, Setler, Pluginler falan derken bu işi de böylece atlattık.

Şimdi Rıdvan’ın yanına gidiyorum saat 4’e geliyor 🙂 Anlatırım kalanlarıda blogcum =)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir