Ya Beyninizin %100’ünü Kullanabilseydiniz?

İbrahim Yılmaz

24 Mayıs 1989 doğumlu olan İbrahim, Antalya Akdeniz Üniversitesi Tarih bölümünü bitirdi. Aynı üniversitenin Eğitim fakültesinde Formasyon Eğitimini tamamladı ve Tarih öğretmeni oldu. Ataması yapılmayınca bilişim sektörüne yöneldi. Şu anda İstanbul'da özel bir şirkette Reklam Yöneticiliği yapmaktadır. Ana dili yanında İngilizce ve Osmanlı Türkçesini orta seviyede bilmektedir. İnternet teknolojisi ile arası çok iyi olan İbrahim, profesyonel olmamak ile birlikte Wordpress üzerine ağırlık vermiş ve bloğunu bu doğrultuda şekillendirmiştir. Google Profilim: İbrahim Yılmaz

You may also like...

8 Responses

 1. Bu yazıyı dün okusaydım bu filme giderdim. Başka bir filme gittim ve pişman oldum. Buna da en kısa zamanda gideceğim. Açıklama ve yazı için teşekkür ederim.

 2. Skrotpriser dedi ki:

  İnsanların beyin dalgaları radyo frekansı gibi ortama enerji yayar. Normal bir insan beyninin yüzde 3-4 lük kısmını kullanır bunun yüzde yüz olması yayılan enerjininde artması anlamına geliyor kimilerine göre beynini tam kapasiyetle kullanan insanlar nesneleri beyin gücüyle hareket ettirebilir veya telepati kurabilir 🙂 filmin fragmanından anladığım kadarıyla olay örgüsü anlattıklarımdan biraz farklı umarım filmin tamamını büyük bir zevkle izleriz:)aksiyon dolu görünüyor.

 3. Bu film gerçekten tam bir bilim kurgu insanın kapasitesinin 97 katı daha fazla olamasının sonuçlarını göstermektedir.

 4. Burak dedi ki:

  Güzel film ve kurgusu iyiydi. Gruplar arasından en sevdiğim korkusuzlar oldu 🙂

 5. Özel ölçü köşe takımı dedi ki:

  Hani insan bazen çocuklaşırda keşke bende böyle olsam dediği anlar olurya bu film işte tamda o cümleyi kurdurabilecek kapasitede bir filmdi .

 6. pioneerclup dedi ki:

  %100 kullanmak mümkünmüdür ? Filmi izledim harika bir film olmuş.

 7. skrotpræmie dedi ki:

  guzel film super

 8. skrotbil dedi ki:

  çok güzel başarılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir