WordPress ile Kategoriden Yazı Çekmek

İbrahim Yılmaz

24 Mayıs 1989 doğumlu olan İbrahim, Antalya Akdeniz Üniversitesi Tarih bölümünü bitirdi. Aynı üniversitenin Eğitim fakültesinde Formasyon Eğitimini tamamladı ve Tarih öğretmeni oldu. Ataması yapılmayınca bilişim sektörüne yöneldi. Şu anda İstanbul'da özel bir şirkette Reklam Yöneticiliği yapmaktadır. Ana dili yanında İngilizce ve Osmanlı Türkçesini orta seviyede bilmektedir. İnternet teknolojisi ile arası çok iyi olan İbrahim, profesyonel olmamak ile birlikte Wordpress üzerine ağırlık vermiş ve bloğunu bu doğrultuda şekillendirmiştir. Google Profilim: İbrahim Yılmaz

You may also like...

9 Responses

 1. Berkay GELDEÇ dedi ki:

  Çok teşekkürler çok işime yaradı.

 2. rıza dedi ki:

  Merhaba, verdiğiniz bilgi çok değerli fakat benim sormak istediğim http://antalyaturkocagi.com/ bu sitedeki gibi belirlediğim kategorinin son haberi resimli yazılı ve altında da 5 haber sadece başlık şeklinde görünmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim ? Şimdiden teşekkür ederim.

 3. Yusuf Güven dedi ki:

  İyi günler yazı içerisine karakter sınırını nasıl koyabiliriz bu kod içerisinde ana sayfamda şuan yapıyorumda belli bir karakter sınırıda olsun istiyorum.

 4. Yusuf dedi ki:

  Hocam kategori ID si yazılmadan, yazının bulunduğu kendi kategori ID’ sini otomatik olarak nasıl tanımlayabiliriz?

 5. Web tasarım dedi ki:

  Merhaba bilgilendirici makale için teşekkür ederiz, ancak bu kod ile sadece yazı çekmeyi başarabildik, acaba sayfa içeriğide çekebilirmiyiz ? sonuçta o da post olarak işleniyor wordpresste destek olurmusunuz, çok teşekkürler.

 6. ümraniye kurye dedi ki:

  teşekkür edrim sitem için böle bişi arıyodum çok faydalı oldu saolun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir