Vize Haftası Başladı

Blogcan, ne zamandır sana günlük tarzı birşeyler karalamıyorum. Galiba biraz özelim olsun istedim. Artık Üniversite hayatımızın son demlerini yaşasakta bu vize haftası olmasa diye çok geçirdim içimden. Zaten Formasyon çilesini haftasonuna kilitlediler. Yani anlayacağınız bu sene bize tatil yok. En çok koyanı da bölüm dersleri hafta içi öğleden sonra iken formasyon derslerinin Cumartesi, Pazar sabah 8:30’da başlaması.

Neyse ilk vizeyi bugün itibari ile atlattık ve sonucuda sağolsun hocamız açıklamış. Milli Mücadele Tarihi sonucu 90 🙂 Ee sınav biraz kolay oldu tabi. Neyse şimdi önümüzde en baba sınavlar bekliyor. Özellikle kafam hiç sarmasada “Tarih Felsefesi” derslerine çalışmaya başlama artık. Bununlada bitmiyor çile tabiki. Bir yandan Osmanlı Hukuk Tarihi için seminer hazırlamak ve Bitirme Tezi ile uğraşmak bu sene baya beni yıpratacağa benziyor.

Web işlerine de ara ara zaman ayırıyorum be blogcan. Tabi düşsel yazılımlara da devam ediyorum. İnşallah bir boşlukta düşsel yazımları da toplar eklerim buraya. Sosyal Aktivitelerede son gaz devam ama. Antalya Türk Ocağı Gençlik Kolları’nın kurucu üyelerindan birisi olarak her hafta Çarşamba Sohbetlerine katılıyoruz, istişarede bulunuyoruz. Güzel geçiyor tabi bir çok kişi bu işi boş olarak görsede Milliyetçilik hiç bir zaman boş bir fikir olmamıştır.

“Vize Haftası Başladı” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir