Reklamlar

Vivi – Araç Kiralama

Sektörün Öncü Firmaları Tek Sitede

Sizlere araç kiralama konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap sunabilecek oldukça elit bir ortamı, tamamen ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Yıllardır çalışılarak tamamlanan altyapısı ile sektörde ciddi bir farklılık ve yenilik yaratan Vivi, kullanıcılara internet sayesinde aradıkları tüm kiralık araç seçeneklerini tek bir site üzerinden bulma şansı sunuyor. Üstelik bir çok detaylı düzenleme ve kapsamlı hizmet ile her aşamada güvenli bir ortam hazırlanmış oluyor.

Özel Olarak Seçilmiş Araç Kiralama Firmaları

Vivi, sıradan bir şekilde her firmanın araçlarının yer alacağı bir oluşum değildir. Özel olarak oluşturulmuş bir editör kadrosuna sahiptir ve bu editör kadrosu, sadece başvuru ile araç kiralama konusunda hizmet sunan firmaları sisteme dahil etmektedir. Böylelikle gerçek anlamda kaliteli bir şekilde hizmet sunan rent a car firmalarını bir araya toplamak ve sizlere tamamen elit bir araç kiralama hizmeti almanız adına doğru ortamı yaratmak Vivi sayesinde mümkün hale geliyor. Tabii Vivi’nin sizlere sunduğu ayrıcalıklar bu kadarla sınırlı değildir. Tüm sistemin ücretsiz bir şekilde sunulması, herhangi bir gizli ya da ek bir ödeme talep edilmeden dilediğiniz lokasyondan kiralık araç bulmanızın sağlanması büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Böylelikle ek bir ücret ödeme zorunluluğu olmadan profesyonel ve kaliteli bir ortam içerisinde aradığınız kiralık aracı bulmanız mümkün hale gelmektedir.

Bilindiği üzere araç kiralama konusu oldukça önemli bir konudur ve her aşamasında dikkatli olunması gerekir. Kiralanan araçların bakımlarının düzenli olarak yapılması, araçların yasal bir zemin içerisinde kiralanıyor olması gibi bir çok önemli nokta vardır. Bu önemli noktalar ise ancak kurumsal ve öncü firmalardan araç kiralanarak sağlanmaktadır. Vivi, bu doğrultuda sizlere güven içerisinde kiralayarak kullanabileceğiniz araçları sunabilmek adına sadece en iyi kurumsal rent a car firmalarını bir arada sunmaktadır.

Sıfır Yatırımla İnternette Yerinizi Alın

İnternet her ne kadar sürekli olarak bir gelişme içerisinde olsa da ne yazık ki araç kiralama konusunda hizmet sunan firmaları bir araya getiren, bu firmalara hizmet sunmaları adına uygun bir ortam yaratan doğru projeler bir türlü yapılmadı. Artık Vivi, bu konuda ki ihtiyacı ortadan kaldırmak ve araç kiralama konusunda internete açılmak isteyen lakin doğru imkânları elde edemeyen firmalara bu şansı sunmak adına gerekli olan her şeyi sunuyor.

Eğer bir araç kiralama firmanız var ise, ciddi bütçeler ayırarak internet sitenizi kurdurmak ve bu sitenin size kârlı bir geri dönüş sağlayacak kitleye ulaşmasını sağlamak adına bir süre yatırım yapmaya devam etmek gibi zorluklar ile uğraşmadan da internette ki yerinizi Vivi ile alabilirsiniz. Vivi, çok basit bir kaç adım ile tüm araçlarınızı ciddi bir kitleye ulaştırır. Üstelik gelişmiş sistemi sayesinde hangi aracınız kiralandı, hangi aracınız müsait durumda gibi tüm bilgileri de takip etmenizi, sisteme rahat bir şekilde girmenizi sağlar. Böylelikle “sıfır” yatırım ile çok ciddi bir kitleye ulaşma şansını elde eder, araç kiralama konusunda çok daha verimli bir geri dönüş alabilirsiniz.

Tek Site, Onlarca Firma!

Bildiğiniz gibi genel olarak ürün satışı yapan firmaları bir araya toplayan e-ticaret sitelerinin sayısı oldukça fazladır. Ufak firmalar ise, yaptıkları ürün satışlarını bu şekilde tüm firmaları bir araya toplayan siteler sayesinde çok daha iyi bir konuma getirmektedir. Vivi ise, bu mantığı araç kiralama sektörü için uygulamış olan çok özel bir projedir. Her firmanın kendine özel bir site açarak vakit kaybetmesi yerine, tek bir site içerisinde tüm firmaların yer almasını sağlar. Böylelikle kullanıcılar içinde daha çok seçeneğe tek bir ekrandan ulaşma şansı sunulacağı için büyük bir kitleye araçlarınızı sunabilme şansını elde edersiniz.

Unutmayın, internet sürekli olarak gelişiyor ve bu dünyada yer almak çoğu firma için dahada zorlaşıyor. Özellikle tek başına hareket eden ufak ve orta ölçekli firmalar için durum neredeyse imkânsız gibi bir hale geliyor. Vivi bu tür imkânsızlıkları önlemek adına sizlere ihtiyacınız olan kitleyi tek bir çatı altından sıfır yatırım ile sunuyor. Sizler de hemen bu kitleye ulaşmak için firmanızı Kurumsal Vivi dünyasına dahil edebilir, araçlarınızı vakit kaybetmeden sunabilirsiniz.

Vivi, UGR Teknoloji tarafından geliştirilmiş bir projedir ve UGR Teknoloji markasıdır.

6 Yorum

 • Reply
  Akif
  3 Haziran 2016 at 14:00

  Iyi Gunler, Araba Kiralamak İstiyorum Bu Yaz İcin İstanbuldan. 1 Yasinda Kucuk Kizim Ona Bebek Koltugu Gerekli. Sizde Musait Midir Ve Koltugun Markasini Ogrenebilirmiyiz?

 • Reply
  İbrahim
  9 Şubat 2017 at 20:11

  Selam ibrahim Bey,
  Yaz için araba kiralamak istiyoruz, sizi buldum internettn. Promosyon kodu gönderir misiniz, teşk

  • Reply
   İbrahim Yılmaz
   10 Şubat 2017 at 12:27

   Merhaba;

   Promosyon kodu için Vivi’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Web sitesinde araçlar sürekli indirimli.

 • Reply
  Şanlıurfa Araç Kiralama
  7 Ağustos 2017 at 13:20

  Vivi Farkını Şanlıurfada’da görmek istiyoruz.

 • Reply
  skrotbiler
  16 Ağustos 2017 at 06:13

  deneriz birgün

Yorum Yap