Ver Google Ver

Şöyle ara ara Google en fazla ziyaretçiyi nerden gönderiyor diye bakıyorum da arkadaş düzeni neden bozuyorsunuz ki..:) Bak önceden gelecekleri yer çok belli olan arkadaşlar vardı şimdi işler biraz sarpa sarmış gibi sanki..:)

Son gelen talihlilerden bahsetmek istiyorum..

  • zoobi doobi dinle

3 idiots filminin içindeki güzel eserlerden biri ve bunu çok seviyorsunuz güzel kardeşim anladım. Ancak koskoca youtube varken gelip beni bulmak niye 🙂 hani ben olsam girmem kendi siteme bile. Bu şarkıyı paylaştım ama ben bile gidip youtube’dan dinliyorum güzel kardeşim..:)

  • sultan ertuğrul

O kişi ben değilim. Ben olsam olsam Sultan Boncuklu Deli İbrahim olabilirim o kadar. Ayrıca bence aradığın şey ile benim yazılarımın alakalı olma oranları da çok düşük be güzel kardeşim.. Sultan Ertuğrul diye bahsettiğin kişi şu dizide oynayan bayan sanatçılardan biriyse aramaya devam et belki bulursun. Ancak aradığın kişi gerçek bir sultan ise biraz araştırma yaparım senin içinde..

  • WordPress alt klasördeki kurulumu ana dizine taşımak

Tamam eminim sen aradığını buldun , bu konudaki en isabetli konuyu buldun bence terbikler..

  • aşksın Yalın youtube

Böyle bir şeyi aradın ve buldun kardeşim ama bak birinci maddedeki arkadaş gibi hadi bi youtube.com a gir de orda ara bence sana daha kolaylık sağlayacaktır.

  • baldız baldan tatlı

Eh be güzel kardeşim, sapıkça bir şey arıyorsunuz ama bir karikatür için bu kadar gelmiş emek vermişsin.. Saygı duydum vallahi azmine 🙂

  • şerefsiz ne demek ne anlamda

Bak şimdi oldu mu ya..? Kime kızdın bu kadar da aradın bu kelimeyi, yada yaşın çok küçük ve çok temiz kalplisin. Biri sana bir hatan yüzünden şerefsiz dedi ve sen onu aradın. 3 sene önce veya daha fazlası olabilir ben öyle bir yazı kaleme aldım. Tanımlar kategorisi altında ancak şu anda o kategoriye dokunmuyorum. Bir gün mutlaka o kategoriye kendimden bir şeyler ekleyeceğim ama söz.

  • e mail adresi al

Ee git al kardeşim ben e-posta servis sağlayıcısı değilim ki.. He sonu ibocan.net ile biten bir e-mail adresi istiyorsan bir güzellik yapabilirim sana..:) Hadi yine iyisin. Kimsen ulaş bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir