Trafik ve Yol Durumları İçin Android Uygulamaları

Teknolojinin nimetlerinden faydalanan insan sayısı her geçen gün artarken ihtiyaç ve beklentilerde bu yönde gelişmektedir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanların en büyük sorunu olan trafik ve yol durumları artık Android sayesinde navigasyon sistemlerinden daha gelişmiş uygulamalar ile güzergâhınızı seçmenizi sağlayan ve size hayli zaman kazandıran seçenekler var.

Başar Trafik Programı Türk firması tarafından Android için geliştirilen uygulama oldukça kapsamlı olmasının yanı sıra sadece büyük şehirler değil diğer şehirler için de hizmet veriyor. Harita üzerine entegre edilen güzergâhınızı belirleyerek rahatça gideceğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. İBB Cep Trafik uygulaması İstanbul’da yaşayanlar için eziyet haline gelen trafikte sürücülere kolaylık sağlamayı amaçlıyor. İstanbul Belediyesi tarafından geliştirilen resmi uygulamada yol durumu trafik akışı benzin istasyonları ve İDO noktalarını gösteren seçenekler sunulmaktadır. Yoğun trafik güzergâhlarına takılmadan daha hızlı ve rahat gidebileceğiniz yolları bu programla görebileceksiniz.

basar-trafik-uygulamasi

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen resmi Android uygulaması oldukça kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Türkiye içinde yaptığınız seyahatlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Yol tarifi mesafe güzergâh ve yol çalışmalarını takip edebilirsiniz. Yandex Navigasyon uygulaması ile ilk gerçek zamanlı verileri sunan bir programa erişebileceksiniz.Yol tarifi ve yol durumu verilerine ulaşabilir.Güzergahınızı belirleyerek daha kolay bir yolculuk geçirebilirsiniz.Ayrıca sesli yol tarifi de yapan uygulamaya sesli komut vererek kullanabilirsiniz.

“Trafik ve Yol Durumları İçin Android Uygulamaları” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir