Son Optimizasyon İle Gelenler

Merhaba blogcum, sana en son güzel bir ayar çektim ve kafamda kurguladığım temayı ararken buldum. Bu vakte kadar temasını kullandığım değerli kardeşim İsmail’e de teşekkür ederim. Malum bir sene boyunca neredeyse seninle ilgilenememiştim öyle arada yazmaktan başka bir şeyde yapmıyordum. Ancak sektöre geri dönünce artık hem biraz bildiklerimi unutmamak ve lazım olduklarında elimin altında bulunsun diye artık WordPress ile ilgili yazılar, Grafik üzerine dosya paylaşımı vs. yapmayı düşünüyorum.

Evet ne demiştim sana güzel bir şekil verdik sonunda ya. Öyle pek hit kaygısı olan biri değilim ama seo açısından da seni yavaştan güzelleştirmek için çabalıyorum. Hiç yapmazdım ama Analytics kodunu da ekledim sana. Tabi trafik kaynaklarına da baktım bu insancıklar nereden geliyor diye.

Gelen ziyaretçilerin % 81’i arama motorları aracılığıyla gelirken geriya kalan % 19’luk kısımdan %14’ü doğrudan ibocan.net e gelenler, %5’lik kısım ise yönlendirme ile gelenler. Yani kısacası fazla bağlantı veren yok bize..:)  Bu pastanın en büyük diliminden faydalananların da nereden geldiğini paylaşmak istedim seninle bugün..

Ve işte bombalar..

6 Gün Savaşları

Eh be abicim bir savaşı da bitiremediniz gittiniz. Ne İsrail’mişsin be kardeşim. Üzerine bir çalışmamızı koyduk milleti çektik buraya ama insanlar nankör, ulan bir teşekkür yazamadınız mı.. Kesin bunlar üniversitelerin tarih bölümlerinde okuyan öğrenciler. Araştırmalarınızda beni kaynaklara ekliyor musunuz hergeleler.. 🙂
Şerefsiz {Ne Demek} / {Nedir} / {Ne Demektir}
Ama oldu mu şimdi arkadaşlar en çok tıkı buradan alıyorum nedense.. Ne işiniz var sizin şerefsizlik ile.. Gidin dürüst dürüst yaşayın hayatınızı değil mi şerefsiz mi arıyorsunuz dünyada oldukça fazla.. O zaman koyun götüne rahvan gitsin..:)
Facebookta Arkadaşlarımın Paylaştıklarını Göremiyorum
Göremezsin tabi, hiç uslu bir çocuk değilsin ki.. Eğer uslu bir çocuk olsaydın şirinleri bile görürdün be güzelim.. Sen en iyisi mi git de facebook haber kaynağını en yeniler olarak düzenle..
İbrahim Yılmaz
Aferin bak akıllı bir şekilde beni arayıp gelenler bunlar.. Çok sevdim sizi çok şeker vericem bayramda da gelin olur mu..:)
Facebookta Ana Sayfamı Göremiyorum
Valla ona benim yapabileceğim bir şey yok yani, anlık bir hatadır, bir şey olmuştur yani. Ne bileyim lan ben.. Neyin kafasındasın sen..
Panasonic Hdc Mdh 1
Birilerine baya bir yardımım dokunmuş sanırım bu konuyla ilgili. Kamera iyidir güzeldir candır. Alın işinizi görün.. Dolara dikkat edin yüksekken alırsanız pişman olursunuz.
Neyse bak en fazla aranan 6 şeysiniz siz bu blogta. İsmimi hariç tutuyorum 5.. Kralsınız oğlum işte. Bunun dışında şu Zakkum’un klibindekileri beğenip ismini araştıranlar da azımsanmayacak kadar fazlalıkta.. 🙂 Ne o bendir çalan kıza aşık mı oldunuz lan..:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir