Nerde Kalmıştık?

Evet günlükcan nerde kalmıştık, sanırsam en 14 Mayıs’ta yazmışız sana hayat içinden birşeyler. O günden sonra neler mi oldu? Artık sana herşeyi yazmıyorum kusura bakma, içimden olan bitenleri bir kenara not alıyorum pc’de. En son sana onları e-dergi şeklinde sunarım heralde. Hayatımda çok şey değişti son 4 günde. Mesela, eski bir arkadaşla yeniden görüşmek ve ondan kaynaklı mutlu olmak çok güzel bir duyguydu. Böylece iki yıl boyunca konuşulmamışları konuştuk. Hatta dün geceki sohbetimiz sabah ezanıyla sona erdi. Ondan önceki günlerde ise telden mesajlaşıyorduk 🙂

Bununla beraber rüyalarımda da değişiklikler olmaya başladı. Eee Hatice hocam bile rüyasında görmüş beni için kararmış falan deyince hemen reset attım beynime 🙂 Şimdi 2008 yaz aylarındaki düşünce yapısıyla hareket ediyorum. Sevinçli olmamın bir diğer yanı ise Bursaspor’un şampiyonluğu. Gerçektende güzel oldu bu durum. Sıfır olan moralim bir anda tavan yaptı. Hayatımda yeni kararlarda almış bulunmaktayım. Bunun etkisiyle gidip bitirme ödevi konumu değiştirdim 🙂 Yeni konum için bir resim sunuyorum sana 🙂

Resimde gördüğün küçük adacıklar artık bitirme ödevim 🙂 Bir seyyah tarzında bu adacıkları inceliyeceğim. Burası neresi mi?

Gelidonya Burnu (Taşlık Burnu da denir) Antalya’da Teke Yarımadası’nın güney ucunda Finike yakınlarında yeralan bir burundur. Buradan başlayıp limana kadar olan küçük adacıkları seneye araştırıyorum.

Değişiklik şart demiştik. Tabi bu arada iki adet final sınavına girdik. İdare eder derecedeydi sınavlarım ama olsun o kadar olayın üstüne bunu başarmam bile süper. Hafta sonu da Ankara’ya gidebiliriz. Tabi sayıyı tamamlarsak. Gezelim görelim dünya kimseye kalmaz diye boşa dememişler 🙂 Yoksa sevelim sevilelim mi demek lazımdı. Neyse sevgiye hayatımda yer olmadığı için bundan sonra gezelim görelim eğlenelim modundayız.

Geçende bir başlık atıp hikayeme başlayacağım demiştim ya ona da başladım. “Aşkmıydı adın yoksa vefasız bir ihanet mi” adıyla burda ilerleyen zamanlarda yayınlamayı düşünüyorum. Tabi önümüze hukuki bir engel çıkmazsa 🙂 Zaten ilk baştada belirteceğim. Bu hikayedeki kişiler ve kurumlar tamamen hayal ürünüdür diye. Şimdilik benden bu kadar.

“Nerde Kalmıştık?” hakkında 4 yorum

  1. İyi olmana sevindim kanka. Biliyorsun bizim psikolojik durumlar karşılıklı. Ortağım iyiyse bende iyiyim 😉 Bu ara bir sürü de proje var. Hatta ilkine bu gece başlıyoruz. Daha sonra Doğuş projesi için Denizli'ye yolculuk var. Hatta dönüşte işten kaytarıp içe de biliriz 😛 Bu yazı dolu dolu geçirelim kardeşim. BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ!

    1. Tabi kanka daha Denizli var 🙂 Dönüşte işten kaytarıp içeriz tabi kanka ne olcak ki. Hemen gideriz bir gazinoya. (Ne de olsa akrabanın yeri) Gerçi her gittiğimde soruyorlardı ne içicen diye. Bende aile dostu diye kola diyordum. Bu sefer içeriz güzelleşiriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir