LG G3’ün Bilinmeyen Özellikleri

LG G3 yakın zamanda satışa çıkan ve çıktığı andan itibaren ortalığı sallayan bir model oldu. Bu telefon üst düzey teknik ve yazılım özelliklere sahiptir. LG G3 bilinen teknik ve yazılım özelliklerinin yanında kıyıda köşede kalmış ama çok faydalı avantajlara da sahip bir telefon. Bu özellikleri sıralayacak olursak:

 1. Fotoğraf çekerken küçük ama can sıkan özellikler bu telefonda unutulmamış. Her türlü koşula ayak uyduracak kamera özellikleri işte aşağıdaki gibi:
  • Ekran üzerine tıklayarak fotoğraf çekme.
  • Arka arkaya fotoğraf çekme.
  • El sallayarak selfie çekebilme.
  • Optik dengeleyici ile ışık dalgalanmalarını önleme.
  • Karanlık ortamda fotoğraf modu.
 2. Lg G3 klavyede de size kolaylık sağlıyor. Klavyenin boyutunu siz ayarlayabilir gelişmiş tekniği ile bir hareketle yazılanı silebilirsiniz. En çok dikkat çeken özelliği ise klavye bir müddet süre sonra sizi tanımaya yanlış yazdığınız kelimeleri öğrenerek düzeltmeye başlamasıdır.
 3. Eline telefonunuzu alıp karıştıran arkadaşlarınıza inat bu telefonda misafir modu bulunmakta. Kimin telefonu kullanacağına dair profil oluşturarak sadece ulaşmanızı istediği bilgilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 4. Lg G3 ile ekran kilidini kaldırmak artık çok daha kolay. Ekrana sadece bir kez tıklamanız ile açılan telefonda ayrıca güvenlik kilidi koymak isteyenler için “knock code” şifreleme sisteminden yararlanabilir ve ekranda bulunan yerlere dokunarak kilidi açabilirsiniz.

lg-g3-bilinmeyen-ozellikleri

“LG G3’ün Bilinmeyen Özellikleri” hakkında 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir