Kısa Kısa Düşsel Yazımlar – 2

Bir küçük cam kesiği gibi geldi acı ilk önce kalbime. Baktım ki, yüzsüz bir fahişe, en keskin bıçağı saplamış pervasızca kalbime. Sevgi senin neyine ? Sevda senin neyine ? Hadi şimdi yüzsüz fahişe, dikkat çekici playboy dergilerinde, kapak yüzü ol sende.

——————————————————————————-

Hayatımda ilk defa batakta “King” yaparken farkettim ki, en küçük kozum bile senin sevginden de etkiliymiş. İşte o zaman karşı taraftaki aşkın üzerini “Çiz” dedim ve hesabı sana kitledim. Kusura bakma güzelim 😉

——————————————————————————-

Hayat bir oyunsa hiç bir zaman esneme, “vur ası tutma yası” kuralı her zaman seni ileri götürür 😉

——————————————————————————-

Bugün okumaya başladığım masal yine hüsranla biter mi? Yoksa gerçekten mutluluğu masalların sonundaki gibi yakalayabilir miyim? Pamuk Prenses’i öperek uyandırabilir miyim?

——————————————————————————-

Mümkünse açmayalım gözlerimizi bir süre, bir süre yabancı ve yalancı mutlulukları çıkaralım hayatımızdan. İnan bana gözlerimizi açtığımızda bize karışan kimse olmayacaktır. Çünkü onları görmezlikten gelmek bize çok şey kazandıracaktır.

——————————————————————————-

Unutmak için yürüdüğüm yollar, bir bir üzerini çizdiğim kızlar gibi olmuş, hepsi kirli, hepsi delik deşik…

——————————————————————————-

Bunlar nedir diyenler buraya bakabilir. O konuda gerekli açıklama yapılmıştır.

Etiketler:

“Kısa Kısa Düşsel Yazımlar – 2” hakkında 1 yorum

  1. Mümkünse açmayalım gözlerimizi bir süre, bir süre yabancı ve yalancı mutlulukları çıkaralım hayatımızdan. İnan bana gözlerimizi açtığımızda bize karışan kimse olmayacaktır. Çünkü onları görmezlikten gelmek bize çok şey kazandıracaktır.

    beğendim bunu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir