Karmaşık Duygular ve Ben

Uzun zaman sonra kendimi bu kadar karmaşık duygular içerisinde hissetmedim desem yalan olmaz hani.. Öylesine alıştığım bir durum vardı ki, sevgilim ile dolu dolu 5 gün geçirmenin mutluluğu tarif edilemezdi hani.. Ve bugün yola koyulup Alaşehir’e ailemin yanına geldim, kalan eşyalarımı alıp Antalya’ya dönmek için.. Sanki kalbimi söküp aldılar.. Şu anda saat gece 03:34 ama ben uyuyamıyorum.. Zira 5 gün kokusuna doyamadığım sevgilimden uzakta uyumak çok zor geliyor bana.. 5 gün boyunca sevgilim ve değerli arkadaşları benim ne kadar doymaz bir insan olduğumu anladılar sanırım.. Çünkü 3 saatte bir karnım acıktı deyip bir şeyler yemek içmek gibi bir durumdaydım.. 6D sinema keyfini de hep beraber yaşadık, görüntü mükemmeldi yani..

En güzeli de sevdiğimin film izlerken bana sarılı bir şekilde uyumasıydı.. En komik olanı ise bir sabah uyandığımda sevdiğimi oda arkadaşının yatağında görmem, sonra uyumam, uyanmam ve sevdiğimi görememekti odada 🙂 Önce lavaboya sonra salona gidip sevgilimi bulamamak içime acaba markete mi çıktılar düşüncesini getirmişti ki odaya geri geldiğimde sevgilimi yatakta uyuyor bir durumda buldum :)) Acaba sevdiğim uyur gezer mi diye düşünmedim ama şimdi düşünüyorum.. 🙂 Tek kişilik yatakta iki kişi uyunmayacağını da anlamış oldum böylece.. Zira biraz deli dolu yattığım için garip sevdiğim benden uzak bir yatakta uyumayı tercih etti..

Ve şimdi evimde tek kişilik yatağımda uyuyamıyorum.. O yine şöyle gözümün ucuyla görebileceğim bir yerde yatsa, hiçte fena olmazdı ki 🙁 Zaten akşam akşam Ferdi aradı ve KPSS muhabbetini açtı bana.. Baba ben 5 gündür başladım çalışıyorum falan filan.. İçimi kararttı. O değil, adam bu seneyi değil seneyi soruyor ikide bir.. Seneye ne yapacaksın diye.. 🙂 E be oğlum şu sene bir geçsin değil mi 🙂 Bakıcaz başımızın çaresine.. Neyse, eve geldim ve bilgisayarımı özlemişim.. Hemen bloğuma girsem de yazıyı baya geç yazıyorum.. Takip ettiğim blogcu arkadaşlarıma göz attım biraz.. İlerleyen zamanlarda da bloğu taşıyacağım artık.. Ya ibocan‘a yada yeni bir domain’e bilmiyorum.. Domain önerisi olan varsa da iletebilir..

İnşallah bu yeni eğitim öğretim senesi öğrenci olmasam da iyi geçer.. KPSS denilen illetten tek celsede kurtulmak istiyorum..

“Karmaşık Duygular ve Ben” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir