İyiki Doğdun Okan

Sanırım bu adet olmaya başladı doğum günlerini özel bir şekilde blog üzerinden ilan etmek.. Okan benim yaklaşık 7 senelik bir arkadaşım.. Uzun süre birlikte çalıştık, güzel projelere de imza attık ama sonradan herkes kendi köşesine çekildi. Neyse bugün 10 Kasım Okan’ın doğum günü.. Kimdir bu Okan derseniz..

Tam olarak Okan Sümer, Gaziantepli, Gaziantep Üniversitesinde okuyor, abisi ile birlikte internet cafe işletiyor.. Magazin dünyasını yakından takip eder, sosyal bir arkadaşım.. Öyle facebook duvarına yazmak istemedim böyle klasik bir şekilde..  Neyse kardeşim Okan 🙂 Kendin hakkında biraz daha detaylı bir biyografi yazsaydın keşke.. 🙂 Çalıntı yapardım.. Doğum günün kutlu olsun kardeşim..

“İyiki Doğdun Okan” hakkında 3 yorum

  1. Admin gerçekten güzel düşünmüşsün, herkes artık doğum günlerini facebook aracılığı ile kutlar oldu buda klasikleşti artık, Okan’a güzel bir sürpriz olmuş bence, hiç olmazsa bu yazıyla google belki Okan’ın doğum gününü sayende hatırlar. bence Okan arkadaşından güzel bir hediye olmuş 😉 bu arada doğum günü hediyeleri için; http://www.hadisendeal.com/hediyelik-urunler-tr-17/ ‘e bakabilirsiniz. Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir