İsveç Parlementosu Sözde Ermeni Soykırımını Onayladı

Eğer gündemi birazcık takip ediyorsanız görmüşsünüzdür. ABD’den sonra İsveç parlementosu da sözde ermeni soykırımını onaylayan yasa tasarısını kabul etti. Ve İsveç sol parti milletvekillerinden  Hans Linde tasarının arkasında duranlardan:

“Eğer bu kurbanlar tanınmazsa ve çektikleri acılar ispatlanmazsa bu travma kuşaklar boyu sürebilir.”

demiş. Ulan ha s..tir ordan bilmem ne çocuğu. Çok zekisin sen galiba. Artık Türk milletinin damarına çok fazla basmaya başladılar. Sahte belgelerle ortaya çıkan ermenilerin arkasında duruyorlar. Gerçek belgeler ortada. Rusya’nın arşivinden çıkan belgeler de dahil olmak üzere. Artık AKP hükümetinin de bunlara karşı bir yaptırım uygulaması şart. Öyle geziyi iptal etmekle vs. olcak iş değil bunlar. Ulan Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti devleti şimdiye kadar hiç bu kadar ezilmemişti. Uyanın artık demekten başka bir söz bulamıyorum. Milletimiz hala uyuyor, sesini çıkarmıyor. Herkes ermeni oluyor herkes bilmem ne oluyor. Ulan 26 Şubat’ta kaçınız Hocalı’da yapılanları hatırladınız da Azeri kardeşlerimizin yanında durdunuz.

Eğer soykırım ABD’de tam olarak da onaylanırsa başımıza gelebilecekler.

– Başlangıç olarak, her yıl 24 Nisan veya buna yakın bir tarihte Ermeni Soykırımını anma mesajı verilecek ve Ermeniler’e soykırım yaptığımız kabul edilecek…
– Sonrasında, bugün bu tasarıyı onaylayanlar, yarın Türkiye’yi Ermeniler’e ya toprak yada para vermekle zorlayacaklar.

Ah güzel ülkemin güzel insanları daha ne günler göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir