İşte iPhone 6’nın Özellikleri

Teknolojinin her geçen gün daha da ilerlediği bu günlerde akıllı telefon dünyası iPhone 6 yı bekliyor. Daha telefon çıkmadı ama hakkında birçok haber yapıldı. Bunların ne kadarı doğru ne kadarı yanlış akıllı telefon piyasaya çıkınca anlayacağız. Ama en azından beklenenden fazlasını karşılayacağı ve bu senenin gözde akıllı telefonu olacağı kesin. Şimdi iphone 6 dan beklenen özelliklere bakalım.

Öncelikle kamerası zaten iphone 5 in kamerası piyasadaki iyi kameralardandı o yüzden pek bir değişim beklenmiyor ama iphone 6 daha iyi bir flaş ve canlı renklerin olacağı umuluyor. Yeni bir işlemci ile daha güçlü bir işletim sistemi. Daha büyük bir ekranda şart tabi bu ekranın 5,5 inç olacağı konuşuluyor. Ekran büyürse daha büyük bir pilde gerekecek. Daha büyük bir pil demek daha uzun süren pil gücü demektir.

Pilin ömrünün kısa olmasının büyük sorun yarattığı akıllı telefonlarda ipone6 bu özelliği olursa ön plana geçecek gibi görülüyor. Ekranda safir cam kullanılacağı böylece yer düştüğünde camı hemen kırılmayacak sağlam ve çözünürlüğü yüksek bir telefon olacağı duyumlar arasında.

Daha geniş bir Wİ-Fİ ağına sahip olacağını hızlı veri transferinin olduğu bir teknolojide geliştirildiği çıkan haberler arasında. Herkesin büyük merakla beklendiği bir telefon haline gelen iphone6 çıktığında beklenen özelliklerin ne kadarını taşıdığını göreceğiz. Tabi beklenmeyen sürprizlere de açığız.

“İşte iPhone 6’nın Özellikleri” hakkında 17 yorum

  1. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, 26 Eylül’de Türkiye’de satışa çıkıyor. Resmi satış ilk defa bu kadar erkene çekilmiş. Bunda İstanbul Apple Store’un etkisi büyük. Yeni mağaza açma planları olduğunu da bir kulis bilgisi olarak ekleyebilirim.

  2. Mrb bende bu telefonu aldim ama bikacgun sonra yedeklemeye tikladigimda sd kart yerlestirin diyo fotograflari goremiyorm sd kart yerlesmediginden ne yapabilirim

  3. panel Çit Fiyatları

    ya iyiki paylaştınız ve iyiki açıkladınız merak ettiklerimin hepsini öğrendim teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir