İphone Uygulama İncelemesi: Hit List

Günlük yaşantımızın çok daha zorlu bir hale gelmesi, randevuların ve yapılacakların birbirini takip etmesi bize yardımcı bir eleman ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. İphone kullanıcılarını mutlu edecek yeni bir program çok uygun bir fiyatla listede yerini aldı.

Hit List sizlere yapacaklarınızın listesini yapmak için kuvvetli bir ara yüz ile sunulmuş durumda. Yapacaklarınızı liste haline getirip gün boyu yanınızda taşıdığınız telefon ile rahatlıkla işlerinizi düzenli bir hale getirebilirsiniz. Hayatınızın bu zorlu dönemine mükemmel bir yardımcı ile ışık tutmanız artık mümkün.

Hit List size bütün imkânları sunmakta. Ara yüz olarak Getting Things Done görev yönetimini kullanan program her türlü depolama için sizlere esnek bir kullanım avantajı sunmakta. İos 5,1 ve üzeri için kullanım ve indirme olanağı sunan bu program İphone 5 için uyumlanmıştır. Yıllık abonelik ücreti ise 19. 99 Dolar. Aylık olarak kullanmak isteyenler içinse ücret sadece 1. 99 dolar.

Programı kullanan pek çok kişi ciddi anlamda hayatına yön vermiş durumda. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık her şey çok daha kolay bir hal almış durumda. Yapılacaklarınızın listesini günlere ve saatlere bölerek yapma imkânına sahip olmanız hayatınızın karmaşıklığını ortadan kaldırmaya yetecektir. Programı indirdikten sonra puanlama sisteminden puan verebilir, eksiklikler veya beğenilerinizi yorum olarak yansıtabilirsiniz. İtunes App Store’ lardan programı rahatlık ile indirebilirsiniz.

“İphone Uygulama İncelemesi: Hit List” hakkında 3 yorum

  1. Sitenizi beğenerek takip ediyorum. Sürekli güncel bilgiler paylaşılmakta. Üstelik bu bilgilerde boş bilgiler değil. Hepsi gündelik hayatta işimize yarar bilgiler. Umarım bu güncelliğinizi asla kaybetmezsiniz ve birçok makalenizde bizlere ışık tutarsanız. Bu yazıda diğer yazılar kadar bilgi verici ve kalite kokuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir