iPhone Uygulama İncelemesi: Endomondo Life

Endomondo uygulaması İphone telefonlarda yürüyüş ve sağlıklı yaşam kurallarını öğrenmenize yardımcı olan işlevsel bir programdır. Endomondo ile ne kadar yürüdüğünüzü, koştuğunuzu, ne kadar kalori harcadığınızı, kaç adımda ne kadar mesafe kat ettiğinizi öğrenmek çok kolay. Her gün yapacağınız takiple kısa zamanda kilo verebilir, spor yaparak sağlıklı kalabilirsiniz. Endomondo hayatınıza yepyeni bir yaşam sevinci katacak.

Öncelikle Endomondo Life programını uygulama mağazasından iphone telefonunuza indirin. İndirdikten sonra kayıt olarak bütün bilgilerini eksiksiz olarak girin. Bilgilerinizi eksiksiz girmeniz çok önemlidir. Böylece kendinize en uygun yürüyüş ya da koşu bilgilerini alabilir, vücudunuzdaki değişimleri doğru olarak takip edebilirsiniz.

Programı kurduktan sonra, spor yaparken, yürüyüşte ya da koşuda programı açık tutarak ne kadar mesafe yürüdüğünüzü, ne kadar koştuğunuzu hesaplayın. Böylece vücudunuzun yaktığı kaloriyi öğrenerek, beslenme şeklinizi, sıvı tüketiminizi öğrenebilir, kontrol altında tutabilirsiniz. Bu da dengeli beslenmenize yardımcı olarak, formda kalmanızı sağlar.

Programı kullanırken sosyal ağlar ile bağlantı kurarak, arkadaşlarınızın bilgilerini de kendinizle karşılaştırabilir, bulunduğunuz yerde yaptığınız spor bilgilerini kullanarak arkadaşlarınızla rekabet içine girebilirsiniz. Bir arkadaşınızla rekabet etmek de sizi spor yapmak için motive edebilir. Böylece sanki spor salonunda yan yanaymış gibi arkadaşlarınızla belli bir tempo yakalayabilirsiniz.

Endomondo Life programı sizlerin sağlıklı kalması için her geçen gün geliştirilmeye devam ediyor. Yeni eklenen özelliklerle hayatınızın bir parçası haline gelecek olan endomondo life ile diyetisyen ya da spor hocasına ihtiyaç duymayacaksınız.

endomondo-life

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir