iOS İçin En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

Hızla gelişen telefon dünyası kadar doğru orantılı olarak yükselişe geçen telefon uygulamaları da artık her alanda bize yardımcı oluyor.

Mesela bu uygulamaları çok kullandığımız bir kategori de tabi ki fotoğraf ve video kategorisidir. Evet size bu alanın en çok kullanılan uygulamalardan biri de video düzenleme uygulamalarıdır. İşte en iyi video düzenleme uygulamarı:

Video Editor; iphone ve ipad cihazlarınız için özel olarak tasarlanan çekmiş olduğunuz videolarınız üzerinde düzenlemeler yapma olanığı sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır.

Video Editör uygulamasının kolay kullanımlı arayüz araçları sayesinde çektiğiniz videoların üzerinde kesme kırpma yapıştırma renk düzenlemesi efektler ekleme gibi çok çeşitli düzenlemeler yapabilir.

iMovie: Aygıtınızda çektiğiniz HD videoları incelemenizi ve paylaşmanızı kolaylaştırır. Artık favori kliplerinizi kapalı gişe filmlere ve Hollywood tarzı fragmanlara dönüştürebilirsiniz. Muhteşem bir film parmaklarınızın hemen ucunda. Sadece bir tema ve kullanmak istediğiniz filmleri seçin. Ardından dokunarak ve kaydırarak düzenleyin efektler ekleyin ve bir ses izi oluşturun. 64 bit mimarisi ve şık görünümüyle iMovie film yapımını her zamankinden daha hızlı ve daha eğlenceli hale getirir.

Özellikle iMovie alanında tartışmasız en iyi olandır. Hem özellikleri hem de kaliteli çekim efektleri ve şık tasarımı ile en gözde uygulamaların başında gelir.

ios-imovie-app

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir