İnternet İhtiyacı Olmadan Oynanan Android Oyunları

Cep telefonlarının gelişimi son 10 yılda baş döndürücü bir hızla ciddi yol kat etti. Bu gelişimdeki kilit noktalardan birisi de Android işletim sisteminin cep telefonlarında kullanılmaya başlanması oldu. Android işletim sistemi sayesinde cep telefonlarımıza renkli ve neşeli oyunlar da girmeye başladı. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Android işletim sistemi üzerinde internet bağlantısına gerek olmadan oynanabilen en iyi oyunları tanıtacağız.

İlk oyunumuz Angry Birds Seasons. Bu oyunda adından da anlaşılacağı üzere arkadaşları kaçırılan kızgın kuşlarımız kademe kademe ilerleyerek kaçırılmış arkadaşları kurtarmaya ve onları kaçıran kötü hayvanları alt etmeye çalışıyor.İkinci oyunumuz Jewels. Oyunda aynı şekil ve renkteki geometrik cisimleri en az üçerli bir grup oluşturacak şekilde bir araya getirmeniz ve bu sayede puan toplamanız gerekiyor. Oyunda seviyeler ilerledikçe zorluk dereceleri de artıyor.

Üçüncü oyunumuz Temple Run. Bu oyunda bir mağazalarda karşılaştığı canavarlardan kaçmaya çalışan bir kâşifi yönlendiriyoruz. Kaçarken önümüze çıkan çukurlardan atlayarak, tünellerden eğilerek geçmemiz gerekiyor. Tabi kâşifimizin koşusu esnasında karşımıza çıkan altınları toplamamız gerekiyor. Bu oyunu oynayabilmek ve oyunda ilerleme kaydedebilmek için reflekslerinizin iyi durumda olması gerekiyor.

Dördüncü oyunumuz Fruit Ninja. Bu oyunda ise parmağımız bir Ninja kılıcı oluyor. Ekranda aşağıdan yukarı doğru rastgele fırlatılan meyveleri kılıcımızla doğramamız gerekiyor. Dikkat etmemiz gereken en önemli husus meyvelerin arasından ansızın yükselen bombalar. Zira yanlışlıkla kılıcınızı bombaya değdirdiğinizde yaptığınız her şey boşa gitmiş oluyor.Yukarıdakiler kadar renkli ve eğlenceli oyunları Google Play Store’dan temin edebilirsiniz.

“İnternet İhtiyacı Olmadan Oynanan Android Oyunları” hakkında 9 yorum

  1. Küresel Çiçek

    paylaşım için teşekkürler internet bağlantısı olmadan age of empires gibi bir strateji oyunu bulamadım hep clash of clans türü internet gerektiren oyunlar var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir