Teknoloji Uygulamalar

İnternet İhtiyacı Olmadan Oynanan Android Oyunları

Cep telefonlarının gelişimi son 10 yılda baş döndürücü bir hızla ciddi yol kat etti. Bu gelişimdeki kilit noktalardan birisi de Android işletim sisteminin cep telefonlarında kullanılmaya başlanması oldu. Android işletim sistemi sayesinde cep telefonlarımıza renkli ve neşeli oyunlar da girmeye başladı. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Android işletim sistemi üzerinde internet bağlantısına gerek olmadan oynanabilen en iyi oyunları tanıtacağız.

İlk oyunumuz Angry Birds Seasons. Bu oyunda adından da anlaşılacağı üzere arkadaşları kaçırılan kızgın kuşlarımız kademe kademe ilerleyerek kaçırılmış arkadaşları kurtarmaya ve onları kaçıran kötü hayvanları alt etmeye çalışıyor.İkinci oyunumuz Jewels. Oyunda aynı şekil ve renkteki geometrik cisimleri en az üçerli bir grup oluşturacak şekilde bir araya getirmeniz ve bu sayede puan toplamanız gerekiyor. Oyunda seviyeler ilerledikçe zorluk dereceleri de artıyor.

Üçüncü oyunumuz Temple Run. Bu oyunda bir mağazalarda karşılaştığı canavarlardan kaçmaya çalışan bir kâşifi yönlendiriyoruz. Kaçarken önümüze çıkan çukurlardan atlayarak, tünellerden eğilerek geçmemiz gerekiyor. Tabi kâşifimizin koşusu esnasında karşımıza çıkan altınları toplamamız gerekiyor. Bu oyunu oynayabilmek ve oyunda ilerleme kaydedebilmek için reflekslerinizin iyi durumda olması gerekiyor.

Dördüncü oyunumuz Fruit Ninja. Bu oyunda ise parmağımız bir Ninja kılıcı oluyor. Ekranda aşağıdan yukarı doğru rastgele fırlatılan meyveleri kılıcımızla doğramamız gerekiyor. Dikkat etmemiz gereken en önemli husus meyvelerin arasından ansızın yükselen bombalar. Zira yanlışlıkla kılıcınızı bombaya değdirdiğinizde yaptığınız her şey boşa gitmiş oluyor.Yukarıdakiler kadar renkli ve eğlenceli oyunları Google Play Store’dan temin edebilirsiniz.

9 Yorum

 • Reply
  karşıyaka bilgisayar servisi
  25 Eylül 2014 at 14:03

  Bende uçak similasyon oyunu oynuyorum gerçektende çok eğlenceli internet gerektirmiyor herkese tavsiye ederim

 • Reply
  Teknoloji Blogu
  26 Eylül 2014 at 19:54

  İnternet paket sıkıntısı çekenler için gerçekten güzel.
  Teşekkürler.

 • Reply
  lazer makineleri
  29 Eylül 2014 at 19:50

  paket sıkıntısına bire bir bence teşekkürler.

 • Reply
  Selçuk
  9 Temmuz 2015 at 18:55

  Temple run, Fruit Ninja favorilerim 🙂

 • Reply
  Koltuk Takımları
  26 Ağustos 2015 at 13:53

  internet paketi derdim yok ama genede güzelmiş:)

 • Reply
  mobil sağlık taraması
  12 Eylül 2015 at 23:20

  Cok guzel bir paylasim

 • Reply
  Aypower
  20 Kasım 2015 at 09:08

  Bilgilendirme için teşekkürler.

 • Reply
  Küresel Çiçek
  24 Şubat 2016 at 19:01

  paylaşım için teşekkürler internet bağlantısı olmadan age of empires gibi bir strateji oyunu bulamadım hep clash of clans türü internet gerektiren oyunlar var

 • Reply
  esenyurt mobilyacılar
  10 Mart 2016 at 19:10

  teşekkürler

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: