I’m Jack (by UGR Studios) Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Mobil uygulamalar dünyasına başarılı bir şekilde giriş yapan UGR Studios, bu başarısının tesadüf olmadığını kanıtlayan müthiş bir proje ile karşımıza çıktı. Son projesinin tanıtımını bugün yapan firma, “I’m Jack” adını verdiği oyununu 1 Kasım tarihi itibari ile Apple Store’da yayınladı. Yayınlanmasının ardından saatler geçmesine rağmen, gözlemlerimiz kadarıyla oyun hemen dikkat çekmiş ve yükselen uygulamalar arasındaki yerini almış.

Şu an için tüm iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod kullanıcıları oyuna ücretsiz sahip olabilir. Duyumlara göre oyunun Android’e özel sürümü de kısa sürede Google Play’deki yerini alacakmış.

Oyun bir hikâye üzerinden kurgulanmış. Buna göre Jack, bulduğu define haritasının gösterdiği yol ile kötü güçlerin bulunduğu adaya gelir. Taş Kral’ın kalbindeki Diaargo elmasını alması sonucu kötü güçler açığa çıkar ve Jack’in içinde bulunduğu mağarada mistik kötü güç onu kovalamaya başlar. Jack’in yapması gereken bu adadan kaçmaya çalışırken, önüne çıkan engelleri bir bir aşmak.

Macera oyun severlerin tutkuyla bağlanacağı bir oyun olan “I’m Jack”, “Mağara, Dağ, Orman ve Geçit” olmak üzere 4 bölümden oluşmuş. Her bir bölümde Jack’in yapması gereken belirli sayıda görevler var. Bu görevler aşamalı bir şekilde oyuncunun önüne geliyor ve her bölümde oyuncunun tamamlaması gereken görev sayısı da artıyor. Toplamda 145 görev oyun severleri bekliyor.

Ayrıca oyuna Jessica ve Sam adlı iki karakter dâhil edilmiş. Kullanıcı bu karakterleri de oyun içinde topladığı altınlar karşılığında mağazadaki ekipmanlar bölümünden satın alabiliyor.

Oyunu indirmek isteyen iOS kullanıcıları aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirler.

Oyundan Kareler

[nggallery id=5]

 

1 Yorum

Yorum Yaz:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir