Günah Şehrinde Kime Güvenebilirsin?

Aksiyon, gerilim ve dram hepsi bir arada muhteşem bir film mi izlemek istiyorsunuz? Frank Miller tarafından yazılmış, aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanmış olan neo-noir tarzı bir Hollywood filmi olan Günah Şehri tam size göre. Yönetmenliğini ise Frank Miller ve Robert Rodriguez yapmaktadır. Dilerseniz biraz konusunu inceleyelim.

Günah Şehri’ nin zifiri karanlık gecelerinin birinde Dwight McCarty karşınıza çıkmaktadır. Dwight tüm işleri nasıl berbat ettiğini düşünmektedir. Hayat adını verdiği gri ve hissiz cehennemden kaçıp her şeye sıfırdan başlamak istemektedir. Ama bilmediği bir şey vardır. Pek yakında hayatının tek aşkı olan Ava çıkıp gelecektir.

Ava zamanında Dwight’ in kalbini fazlasıyla kırmış ve cani milyarder Damion Lord ile evlenmiştir. Şimdi ise kocasından ve koruması olan Manute ‘ den korunmak için Dwight ‘ ın yardımına ihtiyaç duymaktadır. Dwight bu karanlık şehirde kimseye güvenmemesi gerektiğini unutur ve Ava ‘ ya yardım etmek için kendini tehlikeye atar. Bu sırada şehrin diğer köşelerinde karanlık yeniden uyanışa geçmiştir.

Frank Miller’ in çizgi roman serisinden sinemaya uyarlanmış olan Sin City’ nin yıllardır beklenen devam filmi olan Günah Şehri sonunda siz değerli izleyiciler ile buluşuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jessica Alba, Josh Brolin, Eva Green, Bruce Wills gibi isimler yer alıyor.

günah-şehri-filmi

“Günah Şehrinde Kime Güvenebilirsin?” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir