Gelecekteki iPhone’lar…

İbrahim Yılmaz

24 Mayıs 1989 doğumlu olan İbrahim, Antalya Akdeniz Üniversitesi Tarih bölümünü bitirdi. Aynı üniversitenin Eğitim fakültesinde Formasyon Eğitimini tamamladı ve Tarih öğretmeni oldu. Ataması yapılmayınca bilişim sektörüne yöneldi. Şu anda İstanbul'da özel bir şirkette Reklam Yöneticiliği yapmaktadır. Ana dili yanında İngilizce ve Osmanlı Türkçesini orta seviyede bilmektedir. İnternet teknolojisi ile arası çok iyi olan İbrahim, profesyonel olmamak ile birlikte Wordpress üzerine ağırlık vermiş ve bloğunu bu doğrultuda şekillendirmiştir. Google Profilim: İbrahim Yılmaz

You may also like...

12 Responses

 1. Galiba denizde kullanılabilir bir iphone yapmaya çalışıyorlar. Basınc sensörü ile ya denizde ya da dağda ihtiyaç duyulur diye düşünüyorum.

 2. evet iPhone 6 ya yetişmez bu ama 2-3 nesil sonra tamamdır

 3. fatura ödeme dedi ki:

  bana sorarsanız iphone 7 ve 8 cıkmıstır ancak piyasaya hemen yayılmıyor adamlar neden yaysınki ilk 5 i tüm dünyaya satacak sonra 5s i sonra 6 yı 7 yi.

 4. turkobilisim dedi ki:

  Apple suda basınca dayanıklı bir model geliştirmesi sonucunda, satışlarını baya bir arttırır gibi geliyor bana, Zaten yakında bir on seneye kadar uçan telefon görğnmez telefon da yaparlarsa hiç şaşmayalım, ne de olsa teknolojinin dibi yok 🙂

 5. İphone 6,7,8,9 kesin gelecek benim ön görüm budur. Sonra “S” serisini değiştirip örneğin İphone E1,E2vs.. şeklinde devam edecek.

 6. Çok çabuk yapılacak bir proje olacağını düşünmüyorum bunun sebebide 6, 7, 8, 9 serilerinin geleceğini düşünmemdir sadece üzerinde çalıştıkları geliştirdikleri projeden ibarettir bi 5 sene daha zor.

 7. Türk yemekleri dedi ki:

  ben gelecekte piyasaya çıkacak iphoneleri sabırsızlıkla bekliyorum..Düşünün artık 5 bile boş gelmeye başladı..

 8. webcimusti dedi ki:

  iPhone telefon sektöründe ciddi bir sıçrama yapan firmalardan oldu.Amerika ekonomisine ciddi bir para bırakan firmanın telefonunu bende kullanmaktayım ve gerçekten gelecekte ne gibi bir teknoloji sürekliliği yaşayacagız bilinmez..

 9. klima servisi dedi ki:

  Şahsen şu an iphone kullanıcısıyım bundan 1 sene önce Samsung s3 çıkdığında bi anlık hevesle almışdım ama ne yazik ki 2 ay falan kulanamadan hemen değiştirdim andoridin o zaman en kral telefonlarından biri s3 ve diğer amirel gemileri olsa da ben bu konuda düşüncem telefonu telefon yapan sistemi olduğu kasnısındayım. Her ne kadar iphone donanım bakımdan seviyesi düşük modellerini kullansada sistemi herşekilde stabil çalıştırabiliyor.

 10. Apple Servisi dedi ki:

  Yeni iphone ve ipad leri dikkatle bekliyoruz umarım fiyatları düşük ve kalitesi yüksek olur.Merakla bekliyoruz

 11. klima servisi dedi ki:

  Varsa yoksa ios herzaman kullanmaktan hiç bir zaman pişman olmadığım ve verdğim parayı sonuna kadar hakaden bir sistem. Teşekkürler.

  • klima servis dedi ki:

   İphone kullanıcı olarak gayet başarıılı bir telefon olduğunu bilmenizi isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir