Dell Hizmete Gel

İbrahim Yılmaz

24 Mayıs 1989 doğumlu olan İbrahim, Antalya Akdeniz Üniversitesi Tarih bölümünü bitirdi. Aynı üniversitenin Eğitim fakültesinde Formasyon Eğitimini tamamladı ve Tarih öğretmeni oldu. Ataması yapılmayınca bilişim sektörüne yöneldi. Şu anda İstanbul'da özel bir şirkette Reklam Yöneticiliği yapmaktadır. Ana dili yanında İngilizce ve Osmanlı Türkçesini orta seviyede bilmektedir. İnternet teknolojisi ile arası çok iyi olan İbrahim, profesyonel olmamak ile birlikte Wordpress üzerine ağırlık vermiş ve bloğunu bu doğrultuda şekillendirmiştir. Google Profilim: İbrahim Yılmaz

You may also like...

3 Responses

 1. Halil Arıcı dedi ki:

  Bana mı oldu sadece acaba ? Ben dell insp 3010 kullanıyorum. Dell üretim hatasından dolayı menteşelerimiz sıkışmıştı. İlk olarak aradım. Bekle bekle bekle hepsi dolu kapattım. 2. defa aradım 10 dakikaya biriyle görüştüm. 15 dakika konuştuk. Daha sonra bilgsiayarın resimlerini çekip yollamamı istedi. Üretim hataı çünkü daha önce kapağını açmadık dokunmadık bile. Neyse gönderdik kullanıcı hatası dediler. Gelsinler kontrol etsinler bari dedik. Tekrar aradık. Bizi arıyacaklarını söylediler. 1 hafta geçti yok. 2 hafta geçti yok. 3 hafta geçtik yok. Yaklaşık 1 ay sonra Ankara seyahetine çıktım. Bu seyahat sırasında gelebileceklerini söylediler. Evde 2 tane ufak çocuktan başka kimse yok. Gelin dedik. Geldiler. Baktılar. Kullanıcı hatası deyip bırakmışlar. Ne bir fiyat nede inceleme yok. Bakıp bırakmışlar. Neyse bilgisayarımız baya ekranı gitti. Kendimiz yaptıralım dedik yaklaşık 690 lira civarı paramızı götürdü. Ayrıca bir hata daha var. USB girişleri çalışmıyor. Onun içinde arayacağım en kısa sürede … Dell ürünleri güzel fakat destek , teknik destek , garanti bunlarda 0 0 0.

  • İbrahim dedi ki:

   Sanırım o sizde bir sıkıntı olmuş Halil Bey, benim yazımda dediğim gibi oldu yani iki gün bile dolmadan geldiler ve değiştirdiler.

 2. Gizli Kameralar dedi ki:

  dellin bu yerinde servis hizmeti mükemmel ama ürünleri çok ta sağlam değil, aynı olay benimde başıma geldi, i7 işlemcili 2 gb ekran kartlı bir ürün aldım ve ısınma sorunu vardı ve bazen kendini kapatıyordu, nitekim aradım 2 gün ürünün yenisi ile geldiler bende şok olmuştum =)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir