Değişiklik

Öncelikle blogcan sende büyük bir değişiklik meydana getirdik. Uzun domainimizi bıraktık ve ibocan.net’e 301 yönlendirmesi yaptık.. 2012’ye kadar bu durum böyle gitsin, 2012’de ibrahim-yilmaz.info ise bir cv, bir kaç fotoğraf, sosyal medya bağlantılarımın ve iletişim bilgilerimin olduğu sade bir site olarak yoluna devam edecek.. Onun tasarımını ise biraz daha farklı bir şey olsun diye düşünüyorum ama yine de büyük konuşmayayım, kpss yoğunluğundan belki de hiçbir şey yapamayacağım ama inşallah öyle olmaz. Bloğa, internete, rakıya balığa da vakit ayırmak istiyorum ben çünkü..

Tasarımında da biraz değişiklik yaptık ve seni renklendirdim. Sana her bakışımda içimin kararmasını da istemedim çünkü, basitinden benim olabilecek bir logo meydana getirdim.. Logonun neyi anlattığını sormak gibi bir duruma düşmezsiniz inşallah 🙂 Eski konularımıza bir göz attım da onlardaki hataları değiştirdim bir çok konuda thumbnail çıkmıyor onu da çözmek lazım.. Ortam ayarlarından olabileceği kanısındayım zira onun ayarlarını değiştirmiştim ben 🙂

Neyse birazcık temanın sahibi olan değerli kardeşim iso ile şamata gırgır yapmaktayım.. Bir yandan da tema ile ilgili fikir alışverişi yapıyoruz.. 🙂 Neyse şimdilik kısa bir içerik oldu ama kahvaltı etmem lazım blogcan.. Sonra işlerimi halledip bilet alayım. Manisa otobüsüne emanet vereyim, bilgisayarımı toplayayım falan filan çok işim var anlayacağın.. Antalya beni bekler artık.. Ne yapacağımı da çok bilmiyorum ama bulacağız artık bir iş güç..

“Değişiklik” hakkında 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir