Cehennem Melekleri

Aksiyon severler tarafından ilgi ile beklenen serinin son filmi Cehennem melekleri 3 sinemalarda önceki serilerde güçlü senaryo ve güçlü oyuncu kadroları ile karşımıza çıkmayı başaran cehennem melekleri serisi yine aynı başarı ile karşımızda dilerseniz önce senaryo sonra oyuncu kadrosunu inceleyelim.

Son görevi tehlikeli bir silah tüccarının peşine düşmek ve elindeki güçlü silahın yanlış kişilere ulaşmasını önlemek olan Barney Ross ve askerlerinin işi hiçte kolay değildir. Bir süre sonra bu tüccarın, Barney’nin eski ortağı olan ve ekibi birlikte kurdukları Conrad Stonebanks olduğu ortaya çıkacaktır.http://www.youtube.com/watch?v=4xD0junWlFc

Barney ise İşin ilginç yanı, eski partnerini yıllar önce öldürdüğünü Sanmaktadır! Ekip Stonebanks’a yönelik başlattığı operasyon başarısızlıkla sonuçlanır, Stonebanks kaçmayı başarır. Ekip için artık önemli bir karar verilme zamanı gelmiştir. Barney eski ekibi emekliye ayırmaya karar verir ve gençlerden oluşan yetenekli bir ekip oluşturur. CIA’ de işlerin içine dâhil olmaya başlamasıyla giderek artan aksiyonlarla dolu macerada Stonebanks’in tek hedefi vardır o da Cehennem Melekleri’ni yok etmektir.

Film senaryo olarak büyük bir başarı sağladı. İkinci büyük başarısı hiç şüphesiz oyuncu seçimi Oyuncu seçiminde karakter ve oyuncu kombinasyonun üst düzey olduğu bir film. Hollywood’da başarı filmlerde rol almış JasonStatham, Jet li, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Sylvester Stallone, Harrison Ford ve Antonio Banderas gibi taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış oyuncular bu filmde karşımızda.

Aksiyon hayranlarının favori serilerinden olan Cehennem Melekleri’nin son filminde yönetmen koltuğunda Patrick Hughes’i görüyoruz. Nefesinizi tutarak izleyeceğiniz bir başyapıt. İyi seyirler.

cehennem-melekleri

“Cehennem Melekleri” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir