Bizi Kötüden Koru

Siz de gerilim filmlerinden hoşlananlardansanız ve muhteşem ve korku dolu bir maceraya tanık olmak istiyorsanız Scott Derrickson ‘ un yönetmenliğini yaptığı Bizi Kötüden Koru filmi tam sizlere göre.

Dilerseniz filmimizden biraz bahsedelim. New York ‘ un çeşitli bölgelerinde eski Latince yazılar ve gizemli simgeler ortaya çıkmaya başlamaktadır. Bunların yanında bir takım esrarengiz olaylar da ortaya çıkmaktadır. Evlerin bodrumundan çıkan tuhaf sesler ailelerin kâbusu haline gelmeye başlamaktadır.

 Bu durumlar olurken New York Polis Departmanı ‘ nda çalışan çavuş Ralph Sarchie bölgenin en karışık yerlerinden olan 46. bölgeye atanır. Çavuş Ralph Sarchie ‘nin karşılaştığı tuhaf olaylar sonucunda önce ailesiyle problemler yaşamaya başlar daha sonra da psikoloji git gide bozulur. Çavuş Sarchie ortağı Butler ile birlikte tuhaf bir davayı çözmek üzere görevlendirilir.

Ancak bu davayı çözmekte oldukça zorlanır. Çünkü bu karanlık cinayetler serisi bildiği yöntemlerle çözebileceği cinsten değildi. Araştırma aşamasında Mendoza denilen bir rakiple karşılaşır. Bu olay soruşturmanın tüm aşamasını değiştirir. Kötülük tüm benliği ile karşısında durmaktadır. Davayı çözmek ise Mendoza ile yapacağı anlaşmaya bağlıdır.

Başrolünde yakışıklı aktör Eric Bana ‘ nın oynadığı tüylerinizi ürpertecek bir gerilime hazır olun. Film Ralph Sarchie ve Lisa Collier Cool ‘un birlikte kaleme aldıkları 2011 yapımı ‘Beware The Night’ kitabından uyarlanmıştır.

bizi-kotuden-koru

“Bizi Kötüden Koru” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir