Bir Gün Daha Bitti

19 Mayıs’ta bitti günlüğüm. Bugün ne yaptın diye soracak olursan söyliyeyim. Öğlen 12’de kalktım, kahvaltı ettim. Sonra Doğuş Bilişimi tamamlamak için çalışmalara koyuldum. Neyseki bu geceye kadar onu çıkarttım aradan. Akşam Cansu geldi bize öyle bir oturdu falan. Bol bol Hanife ile konuştuk dertleştik yine. Gece yarısı piç Rıdvan’a bir takıldım msn üzerinden hala o gitsede başka arkadaşa takıldım çenem açıldı.

Dedim ya dogusbilisim bitti diye, bende bittim. Başka ne yaptım. Hikayem için yeni yeni notlar aldım bir kenara. Yavaş yavaş çoğalıyor 🙂 Çabuk bitirmeyeyim bari bunu. Zamanı var daha. Bakarsın sanal kitap yaparım onu da güzel olur mu dersin. Bir de şu harem ile yağlı güreşleri araştıran elemanlara uyuz olmaya başladım. O kadar gelip o konulara bakıyorlar. Emeğimize yazık teşekkür bile etmiyorlar.

Akşam yemeğinde hayvan gibi yemişim baya bir tok tuttu beni ama saat sabahın 4’ü olcak şimdi. Acıkmaya başladım. Hee tabi Duygu acıktım demeseydi acıkmazdım belki. Neyse su içerim artık. Pc başında su, kola, çay derken şişcem sonunda. Neyse şimdilik bu kadar myy eşliğinde rahatlıyorum.

Hayatıma renk katanlara teşekkür ediyorum 🙂

“Bir Gün Daha Bitti” hakkında 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir