Android İçin Yapılacaklar Listesi Uygulamaları

ANDROİD UYGULAMALARLA ARADIĞINIZ ASİSTAN HEP YANINIZDA

Her insan işlerini takip etmek ve yapılacakları hatırlatmak amacı ile bir yardımcıya ihtiyaç duyar. Android uygulamaları hayatımızdaki bu ihtiyacı gidermeye yönelik önemli katkılar sağlamakta. Sizler için en çok tercih edilen uygulamaları ve içeriklerini araştırdık.

ANY DO
Dünya’da 5 milyondan fazla kullanıcının tercih ettiği ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Any Do’da bulunan sürükle bırak ve kaydırarak işi  tamamlama ve cihazı sallayarak güncelleme sesli komut vererek yapılacak işi girme ve not özelliği ile  kolay ve rahat kullanım sağlıyor. Cevapsız çağrıları da hatırlatıcıya dönüştürerek bildirim sağlıyor.

GOOGLE KEEP
Daha çok not alma amacı ile tasarlanmıştır. Renkli ve hoş tasarımı not almak ve yapılacaklar listesini hazırlamak keyifli hale dönüşüyor. Sesli ve görüntülü not alma imkânı da sunmaktadır.

GTasks
Gtasks ile hatırlatma iş takip etme yapılacaklar listesi hazırlama ve hatırlatma gibi işlemlerini tek çatı altında toplayabilirsiniz.

Life RPG
Bu uygulamada size yapılacak işleri oyunlaştırarak daha eğlenceli bir şekilde takip etme imkânı sağlıyor. HabitsTo doAchievements adı verilen 3 ekranı sayesinde yapmanız gereken görevleri gerçekleştirdiğinizde puan kazanıyorsunuz.

Remember The Milk
İşlerinizin takibini hem web hem de mobilden yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Görev hatırlatma ve notlar belli aralıklarla mobil ve web üzerinden senkronize ediliyor. İstediğiniz kadar liste oluşturmanıza da imkân sağlıyor.

Diğer yapılacaklar listesi hazırlama programlarından olan Task List ‘te google ile senkronizasyon mail ya da sms ile görevleri paylaşma yine görevleri önem ya da bitiş tarihine göre sıralama gibi seçenekleri sunuyor. Twitter facebook whatsapp ve linkedin ile de uyumludur.

To do list ‘de aynı hatırlatacak listeleri ve görevleri hazırlayacağınız diğer bir uygulama. Hem mobil hem de web servisini kullanabiliyorsunuz.

Wunderlist‘te hem web hem de mobil sistemlerde kullanabileceğiniz diğer bir uygulama. Ücretsiz olan bu uygulamada daha fazla özellik için Pro sürümünü satın almanız gerekmekte.

android-yapilacaklar-listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir