Android İçin En İyi Dosya Yöneticisi Uygulamaları

Android cihazınızdaki dosyaların karma karışık bir hal aldığı zamanlar olmuştur. Bu gibi durumlarda yavaş yavaş cihazınızdan uzaklaşmaya başladığınızı hissedersiniz.  Bir dosya yönetici programıyla bu sorunu çözebiliriz. Peki, ama en iyi dosya yöneticisi hangisi? Bu sorunun cevabından bahsedeceğiz.

En başta ES File Explorer uygulamasından bahsedelim. Bu dosya yöneticisi ücretsiz bir dosya yöneticisidir. Ayrıca reklam da barındırmaması bakımından da tercih edilebilir bir uygulamadır. Dosyaların görünümü son derece güzeldir. Arama özelliği bluetooth WiFi FTP desteği özellikleri ile öne çıkıyor.

Ayrıca Solid Explorer uygulamasından da bahsedebiliriz. Olduk iyi işlevlere sahip program ücretlidir. Demo sürümünde birçok özelliğini kullanma imkânından mahrum kalıyorsunuz.  Hızlı başlangıç özelliği ile çok kullanışlı uygulamadır. Özel ayarları ve root bağlantısı ile tercih edilmeye değer bir uygulamadır.

Bir diğer dosya yöneticisi uygulaması ise X-Plore File Manager’dir. Bu uygulama ücretsizdir. Kullanıcı açısından kolay bir dosya yöneticisidir. Çift sütun görünüm seçeneği ile oldukça rahatlatıcı bir yöneticidir. Uygulamadan çıkmadan resim videoları izlemeniz mümkün olmaktadır.

Yine Astro File Manager with Clouds uygulamasından da bahsedebiliriz. Hem androidindeki hem de online dosyalarınıza kadar kullanabilmenizi sağlayan kaliteli bir dosya yönetici sayılabilir. Kopyalama ve arama gibi işlemleri de yapmanızı sağlıyor.

Ayrıca OI File Manager  File Expert Manager  Root Explorer dosya yönetim uygulamaları da kullanılabilir.

android-dosya-yoneticisi-uygulamalari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir