Android İçin En İyi Alarm Uygulamaları

İşletim sistemi Android olan cihazlara birden çok uygulamayı indirebilir ve indirdiğiniz uygulamaları kolay bir şekilde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son zamanlarda alarm uygulamaları Android cihazlarında çok tercih edilmektedir. Birbirinden çeşitli alarm uygulamaları ile istediğiniz alarmı seçip telefonunuza kaydedebiliyorsunuz. Android için en iyi alarm uygulamalarından bahsedecek olursak en çok tercih edilenler hakkında şunları söyleyebiliriz:

Wave Alarm ile alarmı kapatmak ve ertelemek çok kolay. Wave Alarm ile seçtiğiniz alarm telefonunuzda çalmaya başladığında telefonunuzu ters çevirerek veya telefonunuzda bulunan ön kameraya elinizi sallayarak alarmı erteleyebilir veya tamamen kapatabilirsiniz. Bu uygulama alarm özelliğinin yanı sıra tarih saat ve hava durumu hakkında da bilgiler verebiliyor.

Alarm Clock Extreme zor uyananlar için en iyi alarm uygulamalarından bir tanesidir. Alarm seslerini kişisel yapabilir ce ses yüksekliğini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Zor uyananlar için gayet ideal bir uygulamadır.

Wake Voice diğer alarm uygulamalarının arasında en farklı olan uygulamadır. Bu alarmın özelliği diğer alarm sesleri gibi sıradan değildir. Siz alarmı erteleyip veya tamamen kapattığınızda bu uygulama sizi uyanana kadar bırakmayıp sizin için faydalı olan bilgileri sesli bir şekilde okumaya başlıyor. Bu bilgiler içerisinde haberler hava durumu ve günlük burç yorumları yer alıyor. Bu alarm uygulaması ile güne zinde ve faydalı bilgiler eşliğinde başlayacaksınız.

android-alarm-uygulamalari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir