Alaşehir Yolcusu

Evet Antalya’da ki yaşamıma kısa süreli ara vererek artık Alaşehir’e gidiyorum 🙂 Yaklaşık olarak 1 hafta orda olacağım. Bugün pikniğe gidememem bundaki en büyük etken olsa gerek. Neyse ki bir hafta Antalya da nasıl parayı yetircem kaygısı olmadan gidip ekonomiyi düzeltip gelsem iyi olacak 🙂

Eee bloğum napalım bayadır sana kişisel bir şeyler yazmamışım. Bu süre zarfında neler yapmadım ki. Vizeler bitti gitti. Açıklanan notlar varmı bunu yazarken bakmak aklıma geldi. Baktım şimdi de açıklanan not yok. Zaten afiş tasarım yarışmasını da kazanamadım. Tüh be keşke kazanaydım ne güzel 600 TL cepte olacaktı. Sağlık olsun seneye bir daha gireriz.

Bu arada 23 Nisan’da yine Çanakkale’ye gidiyorum. 57. Alay Yürüyüşüne katılacağız. Bu sene 6. sı düzenleniyor.  Bu kez gezimiz daha kapsamlı olacak ve güzel fotoğraflar çekip seninle paylaşacağım inşallah 🙂

Alaşehir’den daha sık yazarım sana diye umut ediyorum ama yine de pek güvenme bana. Bu nedenle grafik derslerine bir haftalık ara vermiş olacağız. Geldiğimde devam ederiz.

Genç Tarihçiler domainin süresi dolmak üzereymiş. Onu da uzatmak lazım kredi kartı borcunu bir halledelimde 🙂

Dahada başka bir şey yok 22:30 da otobüs hareket edicek. Sarıkız Turizm ile yolculuk etmeyeli 1,5 ay olmuştu bakalım bi konforumuz nasıl olacak 🙂 Hafta sonu da düğünlerde oluruz işte iş güç falan. Haftaya p.tesi tekrar buradayım.

“Alaşehir Yolcusu” hakkında 2 yorum

  1. Hadi bakalım kankacım. Yolun açık, aydınlık olsun. Git kafanı dinle 🙂 Baktın olmuyor beni de çağır 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir