Akdenizde Sıkıntılı Günler

Malumunuz öğrencilik biraz sıkıntılı ama bir o kadar eğlenceli günlerin geçirildiği bir dönem, özellikle üniversite öğrencisi iseniz onun tadı daha bir başka oluyor. Tabi konumuzu bunun dışında farklı bir konu. Akdeniz Üniversitesi öğrencileri olarak malum finaller bitti ve herkes ailelerinin yanına gelmiş durumda. Finaller sonrası tüm öğrenci arkadaşların merakla beklediği konu, şu sınavdan kaç alırım, GANO’m kaç gelir vs vs sorunları. Bu düşünceler ile not sorgulama sistemine girmeye çalışan arkadaşların ben baya bir küfrettiklerini düşünüyorum ki ben hala küfrediyorum. Zira daha notlarımı kendim görüntüleme imkanı bulamadım. Gireyim bir bakayım diyorum 2 gündür koskocaman “Service Unavailable” ile karşı karşıyayım.

Tabi tek çile bununla da bitmiyor. Formasyonda ikinci dönem kayıt yenilecek mi diye bir çok sorun ile karşı karşıya iken, sonunda üniversiteden bir açıklama geldi. Formasyon ders kayıtları ile ilgili kurul tarafından herhangi bir karar alınmamıştır diye. Doğru ya 7 Şubat’ta yani 2 gün sonra okul açılıyor hala karar yok 🙂 Tebrikler Üniversitem…

Ve son çile komik çile, yaşasın üniversite diyorum. Harçlar yatırıldı artık ders kayıtları yapılacak gündüz sisteme giriliyordu ancak ders seçimlerinde bizimle alakalı bir ders yoktu 🙂 Almanca Fransıca Bilgisayar dersleri vs vs… Şimdi ise sisteme yine girilirken alan derslerimiz çıkıyor fakat bu kez de “öğretim görevlisi”ni seçemiyoruz.. Sanırsam yarın sabaha kadar öğretim görevlisini seçeriz, öğlen vaktine kadar kaydet butonu çalışır diye düşünüyorum.

Buda örnek bir görüntü…

Tüm çilekeş arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin… Yaşasın Üniversitem <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir