9-10 Mayıs Günlüğü

2 günün özetini çok uzun olmayacak şekilde geçmek isterim. 8 Mayıs gecesi yaşanan hadiselerden sonra ki o gün sabah 6 da yatmışım geri, fazla birşey olmadı hayatımda. Saat öğleden sonra 3 gibi kalktım ve kahvaltıydı falan derken üzerimde önceki günün yorgunluğuyla bir sersem dolandım durdum. Sadece evdeydim anlayacağın ibocan günlüğü.

Dün gece ise çocuklar korku filmi izliyor beni de kan tutuyor diye saat 2 gibi yattım. 2 gecedir çok kötü rüyalar görüyorum. 8 Mayıs’ta sabah 6 da yatmıştım ya o gün rüyamda malum şahsı gördüm. Onunla tel konuşması yapıyorduk ve bir anda çığlıklar geldi kulağıma. Sorduğumda ise onun kendisini balkondan attığını öğrendim ve bir anda uyanıverdim.

Dün gece ise kendimi ölmüş olarak gördüm. Alaşehire gitmiştim ve herkes benim için toplanmıştı. Ne hikmetse gece saat 2 civarıydı rüyamda, ve Alaşehir 19 Mayıs ilköğretimin bahçesinde bir konuşma yapcaktım. Buna polisler engel oldu ve ben o caddeden yukarı yürümeye başladım. Bir anda rüyamda karşıma ilkokul arkadaşım Ayfer çıktı. Ne alakaysa. Arkadaş beyazlar içindeydi onla karşılaştığımda ve rüyanın hikmeti bana bir kara kedi saldırdı. Ayfer’in de yanına bir keçi yanaştı.  (Hayvanlar alemi gibi) Neyse sonra keçi arkadaşa saldırmaya başladı ve o an çok kötü canımın yandığını hissettim. Hemen olduğum yerden uzaklaştım ve bir ara caddeye girdim. Ama tam orda ilerlerken aynı kedi bir evin karanlık kapısından yine üzerime saldırdı ve bir anda yataktan fırladım. Hiç bir yerim tutmuyordu. Hayır olsun deyip besmele ile geri yattım ve rüyamı kendime tekrarlayarak telefona not aldım.

Ancak uyumam yine bir şeyi değiştirmedi ve aynı rüyanın bir değişik şeklini gördüm. Üzerime keçi ile kedi sivri birşeyler fırlatıyordu. Uyandığımda bacağımda bir acı hissettim. Tekrar yattığımda ise saat sabahın yine 6 sına geliyordu.

Bu rüyayı bir araştırmak ve hayra bağlamak lazım. İlk geceki rüyamda onun ömrünü uzattığımı söylediler fakat ikinci rüyamı hala çözemedim.

“9-10 Mayıs Günlüğü” hakkında 7 yorum

  1. Yaşadıklarının da etkisiyle şuur altı olmuşsun kardeşim. "Hayırlısı olsun" de geç. Biliyorsun bugün başıma gelenleri. Ne kadar kafamı da taksam, acı da çeksem yapacak birşeyim yok. Olacak olmalı işte. Ama o köpeği elime bir geçirisem yapacağımı biliyorum 🙂

    Her zaman yanındayım kardeşim sen de bunu biliyorsun 😉

  2. kardeş lütfen xxx i ismini kaldırırmısın çok rica ediyorum,sadece ilkokul arkadaşım yazarsan daha iyi olur şimdiden teşekkür ediyorum

    1. Kaldırmak sorun değil de sebep ne? Hani ismi yazınca kötü bir şey mi demiş olduk.. Mantıklı bir sebep olursa kaldırırım 🙂

  3. elbette kötü birşey söyledin mansında demedim, sebebini açıklamam mümkün değil,şu kadarını söyleyebilirim nihayetinde türk erkeğiğiz dersem hak vereceğine inanıyorum,anlayış göstermeni umuyorum vakti zamanı gelince bloğunu ziyaret edeceğim. 🙂 lakin bunu yaparsan çok minnettar kalacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir