3. Seneyi Doldurduk

22 Şubat 2008 tarihinde aldığımız alan adı ile web sayfam 2011 tarihi ile 3. senesini doldurmuş durumda. Bu nedenle öncelikle web sayfamın teması değiştirdim. 8 Şubat 2010 tarihi ile blog tutmaya başlamış iken, şimdi 148. yazımı yazıyorum. Keşke bunu daha anlamlı bir sayıya denk getirseymişim 🙂

2008 yılında hatırlıyorum da Frontpage ile ilk defa 5 sayfadan oluşan bir sayfa ile yayına başlamışken bir süre sonra wordpress’e başlamış fakat can sıkıntısı ile farklı içerik sistemlerine el atmıştım. Joomla, DLE vs vs. Neyseki en son yine 8 Şubat 2010 ile wordpress’e geçip Mystique teması ile wordpress yolculuğumuza başlamıştık. Daha sonra kısa süre içerisinde r10 aracılığıyla Anarşik Çocuk Beyaz’ın temasıyla wordpressten keyif almaya başladım. Yine onun yazıları ile birlikte içimdeki yazma isteği ve wordpress bilgisi daha da arttı.

Öncelikle teşekkürler mim konusunda da belirtmiş olduğum gibi alan konusunda benden hiç bir maddi destek beklemeyen değerli dostum Uğur Çoban’a, 1 yıl boyunca Popho v2 ve Popho v3 temalarını kullandığım Beyaz’a, yeni temamı farkedip ilk olumlu mesajı atan Metin’a, yazılarımı okuyup yorum bırakan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bunlar arasında Murat, İsmail, Serhat ve Eda’nın yeri çok çok ayrı tabi ki.

Ve en önemlisi şiirlerimi yazmamda ki en önemli etken olan Sepya’ya, kalbime sahip çıktığı için teşekkür ediyorum.

Bir süre Seohocası teması ile yola devam edelim bakalım, bir ara yine değişiklik yapabiliriz. Tabi temada küçük resimler için özel alanı kaldırıp, thumbnail özelliğini aktif etmiş durumdayız ve bu değişiklikler daha da devam edecektir.

“3. Seneyi Doldurduk” hakkında 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir